Protetyka

Poradnia Protetyki Stomatologicznej – Wałbrzych

  • Adres: Szmidta 15
    Miasto: Wałbrzych
  • Numery telefonów z zakładce REJESTRACJA

Protetyka jest nauką, która zajmuje się odbudową utraconych tkanek zębów. Wszelkie braki w uzębieniu mogą być uzupełnione za pomocą koron, mostów, protez oraz implantów. Naszym celem jest przywrócenie pacjentom pełnego i pięknego uśmiechu dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik wykonania prac protetycznych. Ich wysoki standard jest naszą wizytówką a zadowolenie pacjentów naszą radością.
Wykonujemy protezy osiadające w ramach NFZ, także specjalistyczne prace protetyczne nie refundowane przez NFZ wg cennika między innymi: korony kosmetyczne, szyny nakładkowe, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy osiadające w krótkich terminach. Ponadto lekarze prowadzą prywatne praktyki specjalistyczne, umawiając się w dniach  i godzinach dogodnych dla pacjentów. Wykonują pełny zakres prac protetycznych np. korony i mosty licowane porcelaną lub materiałami kompozycyjnymi, protezy szkieletowe, protezy szkieletowe na zasuwach i zatrzaskach, protezy całkowite z zębami ustawionymi w artykulatorze w/g indywidualnych cech pacjenta polimeryzowane pod ciśnieniem, podścielenia protez.

W poradni prowadzone są staże dla lekarzy po studiach, dla lekarzy specjalizujących się, a także kursy w ramach kształcenia podyplomowego.

Współpracujemy z Laboratorium Techniki Dentystycznej, które znajduje się w tym samym budynku, jest nowocześnie wyposażone, przygotowane do wykonywania wszystkich prac protetycznych.